Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY POWIERZCHNI REKLAMOWYCH I PROMOCJI

ELAMED E. i R. CHOLEWA SPÓŁKA JAWNA
Katowice
praca stacjonarna
4863 dni temu

Wydawca czasopism branżowych o ugruntowanej wysokiej pozycji na rynku,

poszukuje osób na stanowisko :

Miejsce pracy: Katowice

Zadania:
  • Aktywna sprzedaż powierzchni reklamowej
  • Nawiązywanie i podtrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • Reprezentowanie Wydawnictwa na imprezach branżowych
  • (krajowych i zagranicznych)
Wymagania:
  • Minimum średnie wykształcenie, preferowane wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • Determinacja w dążeniu do celu
  • Inicjatywa i kreatywność
  • Systematyczność i umiejętność dobrej organizacji pracy
  • Zorientowanie na wyniki i osiąganie zakładanych celów
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Gotowość do samodzielnych wyjazdów służbowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w sektorze B2B będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na pełny etat w siedzibie Wydawnictwa
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte na wynikach pracy
  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Przyjazną atmosferę pracy
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).