Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Specjalista ds. Sprzedaży (portal internetowy)

Advisory Group TEST Human Resources
Kraków
praca stacjonarna
2496 dni temu

Dla naszego Klienta - jednego ze specjalistycznych portali internetowych, szukamy ambitnej osoby na stanowisko:

Kraków
Nr ref.: 6340

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B
  • Pogodna, otwarta osobowość
  • Kreatywność, podejście do życia od strony szans a nie zagrożeń
  • Mile widziane osoby z doświadczeniem w sprzedaży usług/ powierzchni reklamowych
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego (mile widziana)

Obowiązki:

  • Aktywna sprzedaż
  • Nawiązywanie relacji z nowymi klientami oraz rozwój już istniejących
  • Przygotowywanie propozycji handlowych, umów, koordynacja ich późniejszej realizacji
  • Reprezentacja firmy na zewnątrz

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie oparte na podstawie + prowizja, umowa o pracę
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Niezbędne narzędzia pracy + pakiet benefitów
  • Samochód do dyspozycji w biurze (ford mondeo)