Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Specjalista ds Sprzedaży-Obsługa Klienta

FH Candel
Kraków
praca stacjonarna
6361 dni temu

Ogłoszenie numer: 27448, z dnia 2007-03-16

FH Candel

Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą. Naszymi klientami są odbiorcy zarówno z Polski jak i z zagranicy. Jeśli jesteś osobą kreatywną, zorganizowaną, nie boisz się nowych wyzwań, potrafisz stawiać sobie cele i je realizować – dołącz do naszego zespołu.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Zadania powierzone osobie na danym stanowisku: • obsługa klientów, • współpraca z sieciami handlowymi, • współudział w tworzeniu oferty handlowej,

Wymagania

Od osób zainteresowanych oczekujemy: • bardzo dobrej znajomości obsługi komputera, w tym aplikacji internetowych, • umiejętności posługiwania się programami graficznymi, • wykształcenia minimum średniego, • umiejętności pracy bezpośrednio z klientem, • dobrej znajomości języka angielskiego, • zdolności organizacyjnych, • mile widziana znajomość języka rosyjskiego.

Oferujemy

W zamian oferujemy: • stałą pracę, • atrakcyjne wynagrodzenie, • możliwość rozwoju zawodowego, • ciekawą pracę w młodym zespole, • samodzielność w działaniu,