Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Specjalista ds. Sprzedaży Nowych Urządzeń Dźwigowych

Bank Danych o Inżynierach
śląskie
praca stacjonarna
4624 dni temu

Klient Banku Danych o Inżynierach poszukuje osób na stanowisko:

Nr Ref.: (5100-11)

Wymagania:
- Wykształcenie minimum średnie
- Kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży produktów technicznych w branży konstrukcyjnej
- Doświadczenie w sprzedaży produktów dla klienta z branży technicznej
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Zdolności komunikacyjne i negocjacyjne, nastawienie na realizację celów
- Samodzielność w działaniu, systematyczność oraz doskonała organizacja pracy duża mobilność
- Prawo jazdy kat. B
Zakres obowiązków:
- Pozyskiwanie nowych klientów oraz podtrzymywanie kontaktów z obecnymi kontrahentami
- Prowadzenie rozmów handlowych z klientami
- Realizacja założonych celów ekonomicznych przez firmą, zgodnie z Indywidualnym Planem Sprzedaży
- Uzgadnianie technicznych aspektów, w zakresie realizowanych projektów
Firma oferuje:
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Rozwój zawodowy w międzynarodowej korporacji, będącej liderem w swojej branży
- Możliwość zdobywania wiedzy i doświadczenia w obszarze tradycyjnej i nowoczesnej technologii
- Atrakcyjne warunki pracy oraz pakiet socjalny
Aplikowanie na ofertę pracy za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".