Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Specjalista ds. sprzedaży internetowej

Marketing Investment Group Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
5023 dni temu

Ogłoszenie numer: 125225, z dnia 2010-12-17

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Nr Ref.: SSI/10

Opis stanowiska

- odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych poprzez Internet, - realizacja działań operacyjnych w kanale sprzedaży internetowej, - tworzenie, weryfikacja i uzupełnianie oferty asortymentu, - monitorowanie stanów magazynowych, - tworzenie opisów produktów, umieszczanie zdjęć, itp., - odpowiedzialność za wysoki standard obsługi klienta, - monitorowanie działań konkurencji i dokonywanie bieżących analiz , - wykonywanie analiz produktowych w podległym asortymencie

Wymagania

- minimum roczne doświadczenie w pracy na zbliżonym stanowisku w sklepie internetowym, - podstawowa znajomość HTML, biegłej obsługi komputera w zakresie Internetu i pakietu MS Office, - umiejętność budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji z klientem, - umiejętności sprzedażowe w zakresie telefonicznej i internetowej obsługi klienta, - komunikatywność,, - samodyscyplina i bardzo dobrej organizacja pracy, - mile widziana znajomość rynku e-commerce - mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

- rozwój zawodowy w stabilnej firmie, pracę w profesjonalnym zespole, a także dużą samodzielność działania.