Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Specjalista ds. Sprzedaży i obsługi klienta

K&K Herbal Poland
małopolskie, Kraków / Wieliczka
praca stacjonarna
5279 dni temu

Ogłoszenie numer: 94718, z dnia 2010-04-05

Firma K&K Herbal Poland – wyłączny importer suplementów diety czołowych światowych producentów, poszukuje specjalisty ds. sprzedaży i obsługi klienta.

Miejsce pracy: małopolskie, Kraków / Wieliczka

Opis stanowiska

  • Samodzielne realizowanie zadań związanych z pozyskiwaniem Klientów, jak również utrzymywanie kontaktów z aktualnymi
  • Przygotowywanie ofert i kalkulacji dla Klientów,
  • Organizowanie i udział w lokalnych imprezach branżowych (targi),
  • Stałe monitorowanie rynku oraz pozyskiwanie informacji o potencjalnych Klientach i ich potrzebach w zakresie oferowanych produktów
  • Realizowanie polityki handlowej firmy

Wymagania

  • Wykształcenie co najmniej średnie
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży
  • Biegła znajomość programów MS Office
  • Umiejętność organizowania pracy własnej
  • Samodzielność, kreatywność, komunikatywność
  • Profesjonalizm w działaniach związanych z procesem sprzedaży i obsługi Klienta
  • Mile widziany własny samochód (nie wymagany)

Oferujemy

  • Szkolenia dostosowane do Twoich potrzeb
  • Pracę w młodej dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Oferujemy umowę o pracę, wynagrodzenie podstawowe i premię, samodzielne i odpowiedzialne stanowisko, pełne przygotowanie produktowe,
  • Szkolenie handlowe oraz możliwość dalszego rozwoju zawodowego.