Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY B2B

KRDECH
Kraków
praca stacjonarna
6028 dni temu

Ogłoszenie numer: 40047, z dnia 2008-02-13

KRDECH

Firma specjalizująca się w sprzedaży usług telekomunikacyjnych. Współpracujemy z największymi firmami telekomunikacyjnymi działającymi na naszym rynku takimi jak: Telekomunikacja Polska, Netia, Dialog.
Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • nawiązywanie kontaktów i opieka nad klientami (firmy, instytucje)
  • odbywanie rozmów handlowych z klientami umówionymi przez nasz dział telemarketingu (pracownicy nie szukają sami klientów-firma o to dba i umawia spotkania)
  • negocjacje z klientem
  • dopasowanie oferty do potrzeb klienta
  • realizacja celów sprzedażowych

Wymagania

  • komunikatywność
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku
  • umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • wysoka kultura osobista
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży (niewymagane)

Oferujemy

  • pracę w miłym i dynamicznym zespole
  • szkolenia przygotowujące do pracy na w/w stanowisku
  • wynagrodzenie adekwatne do wyników + premie miesięczne za efektywność w wykonywaniu planów
  • możliwość szybkiego awansu na stanowisko kierownika zespołu
  • indywidualny dobór godzin pracy
  • umówione spotkania przez dział telemarketingu dla każdego handlowca