Najnowsze oferty pracy

  • Account Manager

    Portal Praca.pl   Warszawa, Ursynów, Al. KEN 18 (przy metrze Kabaty)    praca zdalna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Twoje najważniejsze zadania: Poszerzanie grona partnerów biznesowych praca.pl poprzez pozyskiwanie nowych klientów serwisu; Monitorowanie rynku i konkurencji oraz podejmowanie odpowiednio dopasowanych aktywności w oparciu o status klientów; Szerokie wyjście na rynek przy wykorzystaniu...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Handlowiec On-line Warszawa
Specjalista ds. Sprzedaży Aukcyjnej

KL trade sp. z o.o.
Warszawa, Warszawa Ursus
praca stacjonarna
3242 dni temu

Ogłoszenie numer: 815113, z dnia 2015-09-30

Firma KL Trade jeden z czołowych

importerów akcesoriów GSM poszukuje

kandydata/kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa Ursus

Opis stanowiska

  • rozwój sprzedaży w kanale e-commerce
  • monitoring i analiza rynku nowych technologii oraz nowych trendów na rynku
  • wystawianie aukcji internetowych, analiza sprzedaży
  • obsługa klienta

Wymagania

  • znajomości mechanizmu działania sklepów internetowych (B2B / B2C) oraz serwisu aukcyjnego (allegro)
  • doświadczenia w tworzeniu i obsłudze aukcji internetowych
  • umiejętności praktycznego zastosowania SEO, SEM oraz Google Analytics, Google Adwords oraz innych narzędzi marketingu internetowego MILE WIDZIANE
  • znajomości sposobów zwiększenia efektywności sprzedaży internetowej
  • samodyscypliny i umiejętność pracy w zespole
  • pomysłowości , inicjatywy, kreatywności w tworzeniu nowych rozwiązań
  • nastawienie na realizację celów
  • umiejętności budowania pozytywnych relacji zarówno z pracownikami jak i klientami
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze dużej ilości wystawionych aukcji

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie – umowa o pracę
  • atrakcyjny system wynagradzania
  • ciekawą pracę w dynamicznym zespole
  • zdobycie doświadczenia w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku