Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Specjalista ds. sprzedaży art dziecięcych

DZIECIĘCE MARZENIA
śląskie
praca stacjonarna
5691 dni temu

Ogłoszenie numer: 54862, z dnia 2009-01-14

to dynamicznie rozwijająca się firma branży dziecięcej, istniejąca na rynku od 5 lat. Zajmujemy się sprzedażą szeroko rozumianych art. dziecięcych. Oferujemy markowe produkty w bardzo atrakcyjnych cenach.

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

Osoby zatrudnione na tym stanowisku będą odpowiedzialne za obsługę klientów firmy w sklepie stacjonarnym, tzn.: doradztwo klientowi i prezentacja towarów proponowanych do sprzedaży. Najważniejsza część asortymentu sklepu to wózki dziecięce i foteliki samochodowe (dlatego szukamy mężczyzn). Dodatkowym obowiązkiem będzie organizacja ekspozycji sklepu.

Wymagania

- mężczyzna, - wykształcenie min średnie (może być uczący się), - komunikatywny i chętny do nauki, - najlepiej bez doświadczenia, - niepalący.

Oferujemy

- stałą i ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole, - system szkoleń, - atrakcyjny - motywacyjny system wynagrodzenia.