Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Dąbrowa Górnicza
SPECJALISTA DS. RELACJI INWESTORSKICH

ERG Spółka Akcyjna
Dąbrowa Górnicza
praca stacjonarna
4764 dni temu

Ogłoszenie numer: 156336, z dnia 2011-07-12

Grupa Kapitałowa ERG jest jednym z czołowych polskich producentów wyrobów z tworzyw sztucznych, w tym innowacyjnych opakowań z folii biodegradowalnych i tradycyjnych (PE) oraz wyrobów wtryskowych. W związku zrealizowaną przez nas strategią rozwoju poszukujemy pracowników na następujące stanowisko:

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Nr Ref.: 1/RI/2011

Opis stanowiska

  • sporządzanie i nadzorowanie raportów bieżących i okresowych przesyłanych do Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie
  • przygotowywanie informacji (raportów, prezentacji) dla inwestorów
  • planowanie i organizacja spotkań z inwestorami
  • bieżące kontakty z analitykami instytucji  finansowych
  • zapewnienia zgodności działania z regulacjami rynku kapitałowego w Polsce

Wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub prawnicze
  • bardzo dobra znajomość rynku kapitałowego
  • duża łatwość w sporządzaniu analiz finansowych i ekonomicznych
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • wysokie zdolności organizacyjne
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • zainteresowania związane z rynkiem kapitałowym i giełdą

Oferujemy

  • pełną wyzwań i wymagającą dużej samodzielności pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • współudział w rozwoju firmy
  • duże możliwości rozwoju zawodowego w ramach Grupy Kapitałowej