Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Specjalista ds. rekrutacji

Infolet Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
5367 dni temu

Ogłoszenie numer: 86228, z dnia 2010-01-07

Infolet Sp. z o.o. - Personnel Solutions jest firmą doradztwa personalnego i agencją pracy tymczasowej specjalizującą się w rekrutacji oraz udostępnianiu pracowników dla międzynarodowych korporacji oraz dużych i małych firm. Posiadamy doświadczenie w projektach dla branż: * Informatyka i Telekomunikacja, * Finanse, Bankowość, Ubezpieczenia, * Inżynieria i Produkcja, * Budownictwo (drogowe i mieszkaniowe), * Sprzedaż,

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

- Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych w sektorze IT, - Pozyskiwanie i selekcja kandydatów, - Kontakt z Klientem, - Tworzenie raportów i zestawień, - Budowanie bazy danych kandydatów i klientów.

Wymagania

- Minimum 2 letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, najlepiej w/dla sektora IT, - Wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe: psychologia, socjologia, zarządzanie zasobami ludzkimi lub pokrewne, - Znajomość technik, narzędzi rekrutacji i selekcji, - Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, - Samodzielność, otwartość, inicjatywa oraz zorientowanie na rezultat.

Oferujemy

- Ciekawą i dynamiczną pracę dającą duże możliwości rozwoju zawodowego, - Dobrą atmosferę pracy w młodym zespole, - Lekcje języka angielskiego, - Atrakcyjne wynagrodzenie, - Opiekę medyczną.