Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Specjalista ds. reklamy

Polskapresse sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
5032 dni temu

Ogłoszenie numer: 120252, z dnia 2010-11-05

Grupa Wydawnicza jest jednym z największych wydawców prasy w Polsce i największym wydawcą dzienników regionalnych oraz bezpłatnych gazet miejskich. Jest również właścicielem serwisów ogłoszeniowych Gratka.pl i Alegratka.pl, NaszeMiasto.pl, Motofakty.pl, TeleMagazyn.pl, Wiadomosci24.pl, Ekstraklasa.net oraz 9 serwisów dzienników regionalnych.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • aktywne poszukiwanie nowych klientów,
  • przygotowanie prezentacji i ofert handlowych,
  • prowadzenie rozmów i negocjacji z klientami wydawnictwa,
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami,
  • koordynacja procesu realizacji zamówień.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
  • minimum średniego wykształcenia,
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętności handlowych i znajomości technik sprzedaży,
  • zdolności interpersonalnych,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • dyspozycyjności i zaangażowania,
  • dobrej organizacji pracy własnej i umiejętności współpracy z zespołem,
  • znajomość środowiska Windows, Pakietu Office,
  • mile widziane znajomość rynku reklamowego oraz własny samochód

Oferujemy

  • pracę w dynamiczne rozwijającej się organizacji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja uzależnione od wyników pracy),
  • narzędzia niezbędne do pracy,
  • opiekę medyczną.