Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Specjalista ds. Promocji

Advisory Group TEST Human Resources
Kraków
praca stacjonarna
2496 dni temu

Dla naszego klienta – renomowanego wydawnictwa, poszukujemy zmotywowanych osób, dla których przyjemnością jest czytanie pasjami oraz ogólna ciekawość świata i ludzi.

Wybrani kandydaci będą mieli szansę dołączyć do istniejącego już zespołu na stanowisko:

Kraków
Nr ref.: 6247

Wymagania:

  • Kierunkowego wykształcenia  - najchętniej: studia humanistyczne  (filologia polska)
  • Ogólnej wiedzy o trendach,  literaturze, popkulturze
  • Umiejętności rynkowego myślenia
  • Lekkiego pióra do pisania tekstów perswazyjnych, zaciekawiających odbiorcę
  • Kultury osobistej, nawiązywania kontaktów interpersonalnych
  • Pozytywnego podejścia do życia, optymizmu, poczucia humoru, kreatywności
  • Ogólnej znajomości zasad funkcjonowania marketingu w internecie
  • Dobrej organizacji pracy własnej
  • Komunikatywnej  znajomości języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie z obszaru: PR, marketingu, sprzedaży (acz nie jest wymagane)

Obowiązki:

Oferujemy:

  • Połączenie pasji z pełną wyzwań pracą w prestiżowym wydawnictwie
  • Możliwość poznania osób z pierwszych stron gazet – pisarzy, celebrytów
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów (w tym książki)