Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Specjalista ds. promocji i reklamy

ELAMED E. i R. CHOLEWA SPÓŁKA JAWNA
Katowice
praca stacjonarna
4852 dni temu

Wiodący Wydawca prasy branżowej poszukuje osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Katowice

Zadania:
  • kreowanie zawartości promocyjnej czasopism branżowych,
  • aktywna sprzedaż powierzchni reklamowej,
  • pozyskiwanie i współpraca z partnerami biznesowymi w zakresie sponsoringu imprez branżowych i nowych projektów wydawniczych,
  • reprezentowanie Wydawnictwa na targach, konferencjach, seminariach.
Wymagania:
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,
  • inicjatywa i kreatywność,
  • duże zdolności negocjacyjne,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • prawo jazdy kat. B (czynne),
  • znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym.
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w dużej, stabilnej firmie medialnej,
  • możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń,
  • przyjazną atmosferę pracy.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).