Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
SPECJALISTA ds. PROMOCJI i REKLAMY w redakcji ogólnopolskiego czasopisma

Media-Pro Polskie Media Profesjonlane
śląskie
praca stacjonarna
5264 dni temu

Ogłoszenie numer: 96530, z dnia 2010-04-20

- wydawca czasopism specjalistycznych; - wydawca publikacji książkowych i reklamowych; - agencja reklamowa (branżowe kampanie reklamowe, profesjonalna obsługa fotograficzna i dziennikarska, projekty, druk, oprawa, organizowanie imprez branżowych). www.media-pro.pl

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów biznesowych,
  • przygotowywanie ofert handlowych, uczestniczenie w tworzeniu strategii marketingowych,
  • sprzedaż powierzchni reklamowej w czasopiśmie oraz wydawnictwach towarzyszących,
  • współpraca ze studiem graficznym oraz redakcją przy przygotowywaniu projektów reklamowych,
  • uczestniczenie w konferencjach i targach branżowych.

Wymagania

  • komunikatywność, elokwencja i dobra organizacja pracy,
  • systematyczność, odpowiedzialność i punktualność,
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów,
  • zdolności negocjacyjne i poczucie humoru.
Znajomość języka angielskiego, francuskiego, niemieckiego lub rosyjskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość zdobywania doświadczeń w profesjonalnym zespole redakcyjnym,
  • współpracę przy tworzeniu ogólnopolskiego czasopisma,
  • poznawanie w praktyce zagadnień związanych z marketingiem, PR i dziennikarstwem,
  • motywacyjny system wynagrodzeń.