Najnowsze oferty pracy

  • Inżynier Elektryk

    Bergerat Monnoueyr Sp. z o.o. – Oddział Eneria   Będzin    praca mobilna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    Opis stanowiska: Projektowanie układów instalacji elektrycznych i AKPiA zespołów prądotwórczych oraz urządzeń technologicznych, Współpraca z zespołem projektowym branży mechanicznej i technologicznej, Tworzenie dokumentacji wykonawczej oraz wsparcie w przygotowywaniu dokumentacji...
Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Programowania Ruchu

PGE Dystrybucja S.A.
Sanok
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
391 dni temu

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów

poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku

Miejsce pracy: Sanok
Nr ref.: PGED/OR/26/2023
Twój zakres obowiązków:
  • Planowanie pracy sieci elektroenergetycznej,
  • Opracowywanie i aktualizacja normalnych i awaryjnych układów pracy sieci elektroenergetycznej,
  • Analiza w obszarze zadań służb ruchu wykonania wprowadzonych planów ograniczeń poboru mocy lub wstrzymania dostaw energii elektrycznej,
  • Czuwanie nad przestrzeganiem dopuszczalnych czasokresów wyłączeń zgodnie z harmonogramem, zapisami prawa i umów,
  • Bieżąca analiza wskaźników techniczno-ekonomicznych, w szczególności wskaźników awaryjności i czasu przerwy w dostawie energii elektrycznej,
  • Kompletacja, przechowywanie i sporządzanie dokumentacji ruchowej i innej niezbędnej dla potrzeb pracy sieci,
  • Prowadzenie dokumentacji o źródłach energii elektrycznej,
  • Czuwanie nad zastosowaniem i wykonaniem niezbędnych połączeń sieciowych dla przekazywania danych real tim do systemów dyspozytorskich z nowo podłączanych jednostek wytwórczych typu B, C, D,
  • Tworzenie raportów wskaźników systemowych SAIDI, SAIFI i MAIFI.
Nasze wymagania:
  • Wyższe techniczne o kierunku elektrotechnika, energetyka lub pokrewne,
  • doświadczenie w branży energetycznej,
  • dobra znajomość obsługi MS Office,
  • umiejętność obsługi programów typu AutoCad,
  • świadectwo kwalifikacyjne na stanowisku dozoru i eksploatacji,
  • prawo jazdy kat. B
To oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • pakiet benefitów pozapłacowych.

Poznaj

PGE Polska Grupa Energetyczna S.A.

Grupa Kapitałowa PGE jest największym w Polsce przedsiębiorstwem sektora elektroenergetycznego. Gwarantuje bezpieczne i stabilne dostawy energii elektrycznej do ponad pięciu milionów klientów. Stale się zmieniamy, by realizować nasze strategiczne cele, w tym osiągnięcie neutralności klimatycznej do 2050 r. Jesteśmy liderem transformacji energetycznej w Polsce. PGE S.A. to spółka dominująca Grupy Kapitałowej PGE. Odpowiada za zarządzanie Grupą, zapewnia koordynację działań i wytycza strategiczne kierunki. Zapraszamy do współpracy – razem budujmy przyszłość polskiej energetyki.