Praca.pl Praca Małopolskie Specjalista ds. Finansowania Projektów Małopolskie
Specjalista ds. pozyskiwania i rozliczania projektów unijnych

Chrześcijańska Służba Charytatywna
małopolskie, praca zdalna
praca stacjonarna
3063 dni temu

Ogłoszenie numer: 1104980, z dnia 2016-05-30

Chrześcijańska Służba Charytatywna będąca ogólnopolską organizacją pożytku

publicznego poszukuje pracownika na pełny etat.

Miejsce pracy: małopolskie, praca zdalna

Nr Ref.: 2/05/2016

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie wniosków o dofinansowanie i o płatność w ramach projektów finansowanych ze środków unijnych (w ramach: POWER, RPO)
  • Formalny nadzór nad procesem realizacji projektów pod względem zgodności z umową oraz harmonogramem rzeczowo - finansowym
  • Przygotowywanie sprawozdań okresowych i końcowych, wniosków o płatności, harmonogramów płatności
  • Prowadzenie dokumentacji projektu
  • Korespondencja i współpraca z partnerami wewnętrznymi i zewnętrznymi przy realizacji projektu
  • Archiwizacja dokumentacji rozliczeniowej

Wymagania

  • Doświadczenie w samodzielnym przygotowywaniu i rozliczaniu projektów unijnych
  • Wiedza z zakresu kwalifikowalności wydatków i rozliczeń projektów unijnych
  • Znajomość przepisów i specyfiki realizacji projektów finansowanych ze środków unijnych
  • Biegła obsługa pakietu MS Office
  • Wysoko rozwinięte zdolności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków

Oferujemy

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Praca zdalna