Praca.pl Praca łódzkie Łódź Tester Łódź
Specjalista ds. Pomiarów

Hutchinson Poland Sp. z o.o.
Łódź, ul. Lodowa 80/84
specjalista (mid)
praca stacjonarna
7 dni temu

Firma Hutchinson, oddział w Łodzi przy ul. Lodowej 80/84, gdzie produkowane są elementy uszczelniające z kauczuku dla przemysłu motoryzacyjnego poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź, ul. Lodowa 80/84
Zakres obowiązków:
  • Przeprowadzanie testów laboratoryjnych produkowanych wyrobów (laboratorium fizyczne)
  • Dobór odpowiedniego sprzętu pomiarowego
  • Wykonywanie pomiarów komponentów oraz części gotowych wg specyfikacji rysunkowej
Kwalifikacje:
  • Umiejętność obsługi sprzętu kontrolno - pomiarowego (np. komparator, twardościomierz, zrywarka)
  • Znajomość specyfiki pomiarów na współrzędnościowej maszynie pomiarowej
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Dokładność
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Komunikatywność
Oferujemy:
  • Wdrożenie oraz szkolenia stanowiskowe
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dużej międzynarodowej firmie
  • Bogaty system Benefitów

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

Grupa Hutchinson jest światowym liderem produkcji elastomerów w branży samochodowej, przemysłowej, lotniczej i produktów powszechnego użytku. Od ponad 160 lat projektujemy i wytwarzamy produkty stanowiące bazę komfortu i bezpieczeństwa każdego człowieka na ziemi, w powietrzu i morzu. Nasze wiodące produkty to systemy uszczelek karoseryjnych i precyzyjnych, elementy antywibracyjne oraz systemy transmisji płynów i przenoszenia napędów. Jesteśmy chemiczną gałęzią Grupy TOTAL, zatrudniamy ponad 38 000 ludzi w 24 krajach. W czterech łódzkich oddziałach pracę znalazło już ponad 3000 osób – teraz czekamy na Ciebie!