Praca.pl Praca Wielkopolskie
Specjalista ds. Personalnych

Wega Invest Plucińscy Sp. Komandytowa
wielkopolskie
specjalista (mid)
praca hybrydowa
9 godz. temu

Ogłoszenie numer: 9205087, z dnia 2024-08-12

 Apteki „Centrum Zdrowia" to grupa aptek z polskim kapitałem.  Apteki funkcjonują z powodzeniem na rynku od ponad 30 lat. Sieć liczy 80 placówek i zatrudnia ponad 500 wykwalifikowanych magistrów i techników farmaceutycznych. Apteki Centrum Zdrowia zapewniają szeroki dostęp do asortymentu. Gwarantujemy pełen zakres usług oraz profesjonalną opiekę farmaceutyczną. Każdego miesiąca nasze apteki odwiedza kilkaset tysięcy pacjentów, których zadowolenie i satysfakcja jest świadectwem właściwie obranego kierunku działalności firmy.

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

  • Prowadzenie projektów rekrutacyjnych (tworzenie i nadawanie ogłoszeń, poszukiwanie kandydatów na portalach i mediach społecznościowych)
  • Reprezentowanie firmy na spotkaniach ze studentami farmacji, targach pracy i konferencjach
  • Budowanie pozytywnego wizerunku Sieci Aptek Centrum Zdrowia
  • Poszukiwanie nowych źródeł pozyskania kandydatów
  • Tworzenie i administrowanie wewnętrznym systemem rekrutacyjnym
  • Organizacja i prowadzenie szkoleń miękkich
  • Raportowanie wskaźników HR, analiza danych oraz rekomendowanie rozwiązań

Wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe
  • Aktywne prawo jazdy kat. B
  • Zaangażowanie, determinacja i efektywność w działaniu

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w renomowanej Sieci Aptek Centrum Zdrowia
  • Szkolenie wdrożeniowe
  •  Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
  • Praca hybrydowa: 60% - praca zdalna, 30% - praca w terenie, 10% - praca w biurze i spotkania cykliczne
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną kulturę pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Karta MultiSport
  • Rabaty na urlopy pracownicze

CV ze zdjęciem proszę wysłać do 8.09.2024r, na adres:  biuro@acz.farm">biuro@acz.farm

wpisując w tytule e-maila: Specjalista ds. Personalnych

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym danych zawartych w przekazanym CV, w celu rekrutacji prowadzonej przez  WEGA INVEST Sp. z o.o. Sp. K. ul.  T. Kościuszki 14 C 72-315 Resko, na stanowisko Specjalisty ds. Personalnych”.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj