Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Specjalista ds. Oracle Reports

Work Express Sp.zo.o.
Katowice, Katowice/warszawa
praca stacjonarna
6683 dni temu

Ogłoszenie numer: 20559, z dnia 2006-06-01

Dla naszego Klienta renomowanej firmy z branży IT poszukujemy osoby na w/w stanowisko.

Miejsce pracy: Katowice, Katowice/warszawa

Nr Ref.: 5233/IT/WE

Opis stanowiska

-samodzielne tworzenia raportów za pomocą narzędzia ORACLE REPORTS na podstawie specyfikacji dla raportu;

Wymagania

-dobra znajomość bazy danych ORACLE; -bardzo dobra znajomość języka SQL; -umiejętność pisania procedur w PL/SQL; -bardzo dobra znajomość narzędzia ORACLE REPORTS potwierdzona doświadczeniem w tym kierunku; -przynajmniej roczne doświadczenie w pracy z bazą ORACLE 9/9i oraz doświadczenie w pracy z narzędziem ORACLE REPORTS;

Oferujemy

-ciekawa praca w młodym zespole; -stabilność zatrudnienia i atrakcyjny system wynagrodzeń; -stały projekt;