Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. ofertowania

UNIMA-Plus sp. z o.o.
Jasin
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
538 dni temu

Firma UNIMA Plus, specjalizująca się w produkcji dachowych świetlików, pasm świetlnych, klap dymowych oraz ślusarki otworowej poszukuje Kandydatki/Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Jasin
Zakres obowiązków
  • sporządzanie ofert;
  • przygotowywanie zapytań ofertowych i zbieranie ofert od podwykonawców;
  • analiza dokumentacji pod kątem rozwiązań zamiennych i równoważnych;
  • współpraca z pozostałymi działami wsparcia firmy celem efektywnego przygotowania wycen.
Wymagania
  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office;
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • zdolności analityczne;
  • samodzielność.
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • szkolenia podnoszące umiejętności;
  • benefity (kartę sportową Multisport, owocowe poniedziałki).

Poznaj

WPIP Construction Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dawniej Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Inżynierii Przemysłowej Sp. z o.o. Sp. k.)

Generalne wykonawstwo obiektów przemysłowych, hal magazynowych i budynków biurowych to nasza główna działalność, którą prężnie rozwijamy od ponad 26 lat. Jako polska firma rodzinna kierujemy się partnerskimi relacjami i indywidualnym podejściem do każdego inwestora. Specjalistyczna wiedza, wykwalifikowana kadra, własna pracownia projektowa oraz doświadczenie zdobyte podczas realizacji ponad 300 obiektów pozwalają nam sprawnie odpowiadać na wymagania Inwestorów, a potrzeby przekładać na nowoczesne i zrównoważone rozwiązania. To co jest ważne dla naszych klientów staje się naszym priorytetem. Nasz sposób działania doceniło wiele dynamicznie rozwijających się firm i powierzają nam kolejne realizacje. Budując nowe przestrzenie do rozwoju biznesu pracujemy na wspólny sukces.