Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
SPECJALISTA DS. OBSŁUGI SIECI HANDLOWYCH

Recruit.pl
Wrocław
praca stacjonarna
4937 dni temu
recruit_top.jpg

Dla naszego Klienta, dystrybutra z branży IT, poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Wrocław
nr. ref. HS/pWW/12/10

Zadania:
  • obsługa sieci handlowych polegająca na kontaktach telefonicznych z przedstawicielami sieci
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • realizacja i rozwijanie sprzedaży towarów w sieciach handlowych
  • utrzymanie bieżących kontaktów z osobami odpowiedzialnymi za zakupy i dostosowywanie oferty przedsiębiorstwa do potrzeb sieci handlowych
  • wdrożenie standardów operacji handlowych klientów sieciowych

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • doświadczenie związane ze współpracą z sieciami handlowymi
  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta
  • umiejętności negocjacyjne i organizacyjne
  • posiadanie kontaktów z potencjalnymi odbiorcami
  • umiejętność tworzenia ofert i prezentacji dla potencjalnych Klientów
  • zaangażowanie, komunikatywność i energia

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego

recruit_bottom2.jpg