Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Specjalista ds. Obsługi Klienta Niemieckojęzycznego

Fair Recruitment
Kraków
praca stacjonarna
6066 dni temu

Ogłoszenie numer: 41204, z dnia 2008-03-10

Naszym klientem jest firma zajmująca się sprzedażą usług i produktów w sektorze telekomunikacji i elektroniki na terenie Niemiec. Firma otwiera oddział w Krakowie, który będzie prowadził działania na rynku niemieckim oraz polskim.

Miejsce pracy: Kraków

Nr Ref.: OK/10/01

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie oraz opieka nad już istniejącymi niemieckimi klientami firmy
  • sprzedaż produktów i usług
  • przygotowywanie ofert współpracy
  • przyjmowanie zamówień oraz nadzór nad ich realizacją
  • koordynacja obiegu dokumentów i zapewnienie właściwego przepływu informacji
  • współtworzenie pozytywnego wizerunku firmy na rynku.
  • Wymagania

  • doskonała znajomość języka niemieckiego zarówno w mowie jak i w piśmie
  • umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem
  • sprawne zarządzanie informacjami i czasem
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • automotywacja, elastyczność łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
  • Oferujemy

  • możliwość pracy w młodym zespole i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • szkolenie przed rozpoczęciem pracy
  • możliwości rozwoju zawodowego i wyboru ścieżki kariery.