Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Specjalista Ds. Obsługi Klienta - Call Center

Work Express Sp.zo.o.
Katowice
praca stacjonarna
6623 dni temu

Ogłoszenie numer: 21454, z dnia 2006-08-01

Jesteśmy Biurem Doradztwa Personalnego, które dostarcza przedsiębiorstwom szeroki zakres usług z obszaru Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Związku z dynamicznym rozwojem struktur sprzedaży Naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Nr Ref.: 76/14/OKL

Opis stanowiska

• Obsługa infolinii związanej ze sprzedażą biletów oraz usług dodatkowych związanych z turystyką krajoznawczą i biznesową oraz imprezami kulturalnymi; • Telefoniczna obsługa Klientów; • Koordynacja marketingu i sprzedaży internetowej.

Wymagania

• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku; • Wykształcenie wyższe lub student ostatnich lat; • Komunikatywna znajomość języka angielskiego; • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu; • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (biegłe maszynopisanie); • Wysokie umiejętności interpersonalne; • Silna motywacja do rozwijania własnych kompetencji zawodowych; • Operatywność; • Zorientowanie na klienta; • Dobra obsługa komputera (Word, Excel); • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

• Ciekawa praca w młodym zespole; • Praca w biurze w Katowicach; • Stabilność zatrudnienia i atrakcyjny system wynagrodzeń.