Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Specjalista ds. Migracji Danych ERP

Cyclad Sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
3799 dni temu

Oferta aktualna do: 2014-03-02

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Miejsce pracy: Katowice
Nr Ref.: CC14/SPECJALISTAMIGRERP/KAT/PRACA/427
Główne zadania na tym stanowisku pracy to:
  • Migracja danych z systemów ERP
  • Organizacja procesu migracji danych
  • Nadzór nad wykonywaniem zadań eksportu, czyszczenia, mapowania i dostarczenia do importu
  • Integracja systemu SAP w oparciu o szynę usług Oracle z systemami transakcyjnymi
  • Komponowanie nowych usług na bazie już istniejących

Wymagania wobec Kandydata:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne)
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu migracji danych z systemów ERP
  • Wysokie umiejętności analitycznego myślenia i pracy w zespole
  • Komunikatywność, kreatywność i otwartość
  • Sumienność,dokładność i zaangażowanie
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Język angielski na poziomie średniozaawansowanym

Oferujemy:
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje
  • Stabilne warunki pracy i pakiet świadczeń socjalnych
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacjnych(zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami.)