Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Specjalista ds Marketingu

NEWMOR Polska Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
6609 dni temu

Ogłoszenie numer: 20730, z dnia 2006-06-12

Polsko - angielska firma, producent i dystrybutor winylowych oklein ściennych i wykładzin podłogowych (dywanowych, PCV oraz poliuretanowych) przeznaczonych do obiektów komercyjnych i użyteczności publicznej."

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowywanie materiałów reklamowych i katalogów produktów, oraz kontakty z rynkiem wschdnim.

Wymagania

- biegła znajomość j. rosyjskiego, - znajomość j. angielskiego - zmysł estetyczny, - obsługa komputera, - znajomość programów graficznych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

oferujemy ciekawą i rozwijającą pracę w dynamicznej, międzynarodowej firmie, atrakcyjne wynagrodzenie, szkolenia.