Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Ruda Śląska
Specjalista ds. Marketingu

Fantasy Park Sp. z o.o.
Ruda Śląska
praca stacjonarna
6786 dni temu

Ogłoszenie numer: 18821, z dnia 2006-03-21

Fantasy Park jest międzynarodową firmą zarządzająca siecią lokali rozrywkowych, w których mieszczą się kręgle (bowling), bilard, gry zręcznościowe, bar, dyskoteka, kafejka internetowa. Nasze centra rozrywki działają w obiektach CH Plaza w Krakowie, Poznaniu, Rudzie Śląskiej, oraz CH Sadyba Warszawie.

Miejsce pracy: Ruda Śląska

Opis stanowiska

Poszukujemy młodej, kreatywnej, dynamicznej, dyspozycyjnej osoby na stanowisko Specjalisty ds. Marketingu w Oddziale w Rudzie Śląskiej. Osoba na tym stanowisku, będzie odpowiedzialna za wszelkie działania związane z kreowaniem wizerunku firmy i marketingiem oraz koordynowaniem działalności centrum, w którym zatrudniamy 30 osobową grupę pracowników.

Wymagania

1. wykształcenie wyższe z zakresu zarządzania, marketingu, 2. kreatywność, innowacyjność, umiejętność wdrażania własnych pomysłów, 3. zdolności organizatorskie oraz umiejętność pracy w zespole, 4.biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, 5.mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w branży rozrywkowej, gastronomicznej, lub centrach sportowych , 6.umiejętność analitycznego myślenia, 7.bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w szczególności MS Excel.

Oferujemy

Stałą pracę w rozwijającej się firmie, wśród młodych ludzi.