Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Specjalista ds. marketingu telefonicznego

LIBRUS s.j.
śląskie
praca stacjonarna
5320 dni temu

Ogłoszenie numer: 83740, z dnia 2009-12-22

LIBRUS s.j.

Prężnie działająca firma informatyczna, zajmująca się tworzeniem i sprzedażą oprogramowania dla sektora oświatowego oraz profesjonalnymi szkoleniami. Lider w dziedzinie programów do drukowania świadectw, układania planu lekcji, systemów kontroli frekwencji . Firma istnieje od 6 lat, zatrudnia ponad 70 osób.

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

*Nawiązywanie współpracy z nowymi Klientami (branża oświatowa) *Podtrzymywanie kontaktów ze stałymi Klientami *Organizowanie i koordynowanie szkoleń i konferencji o zasięgu ogólnopolskim *Stała współpraca z Konsultantami naszego Wydawnictwa *Aktywne pozyskiwanie Klientów *Współtworzenie materiałów promocyjnych i reklamowych *Przeprowadzanie badań marketingowych na potrzeby wenwnętrzne firmy *Opracowywanie raportów z badań dotyczących oceny firmy, produktów i usług

Wymagania

  • Bardzo dobra dykcja
  • Znajomość technik prowadzenia rozmów telefonicznych
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30
  • Umiejętność współpracy w grupie
  • Umiejętność rozpoznawania potrzeb Klienta
  • Wykształcenie minimum średnie

Oferujemy

  • Stałą pracę w systemie jednozmianowym
  • Pracę w młodym, energicznym zespole nastawionym na rozwój
  • Stałe (umowa o prace) i atrakcyjne wynagrodzenie, dodatkowo: system premiowania