Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Specjalista ds. księgowości

Marketing Investment Group Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
4835 dni temu

poszukuje osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Kraków Nr Ref.: SdK/11

ZADANIA:
  • ewidencja kosztów krajowych i zagranicznych
  • ewidencja wyciągów bankowych
  • ewidencja dokumentów SAD, WNT, WNU
  • przygotowanie danych do sporządzania deklaracji podatkowych
WYMAGANIA:
  • wykształcenia wyższego preferowane finanse, rachunkowość,
  • znajomości zasad rachunkowości zarządczej i finansowej,
  • praktycznej i teoretycznej wiedzy na temat zagadnień księgowych,
  • inicjatywy oraz samodzielności,
  • umiejętności obsługi pakietu MS OFFICE,
  • zdolności analitycznego myślenia, skrupulatności, systematyczności,
OFERUJEMY:
  • rozwój zawodowy w stabilnej firmie,
  • pracę w profesjonalnym zespole,
  • dużą samodzielność działania.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)