Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Specjalista Ds. Kontaktu Z Klientem

Grupa Prawno-Finansowa CAUSA
Kraków
praca stacjonarna
7030 dni temu

Ogłoszenie numer: 10241, z dnia 2005-04-22

Grupa Prawno-Finansowa CAUSA powstała w wyniku przekształceń organizacyjno-własnościowych Kancelarii Prawnej CAUSA W. Malicki Sp. komandytowa.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

- wspólpraca oraz pozyskiwanie nowych klientów - rozwój sprzedaży - realizacja planów sprzedaży

Wymagania

- minimum średnie wykształcenie - doświadczenie na podobnym stanowisku - znajomość technik negocjacji - wiek 25-35 lat - samochód osobowy

Oferujemy

- szkolenia - pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie - pracę w młodym zespole - umowę o pracę