Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Specjalista ds. Kluczowych Klientów

Pulsar K.Bogusz Sp.J.
Kraków, okolice Krakowa
praca stacjonarna
5320 dni temu

Ogłoszenie numer: 90260, z dnia 2010-02-23

Firma PULSAR istnieje na rynku od 1994 roku. Nasza pozycja w branży wynika z doświadczenia, jakości, stałych i zadowolonych Klientów w Polsce oraz w Europie. Misją firmy jest bezkonkurencyjna obsługa branży przez dostarczanie produktów i rozwiązań technicznych: w atrakcyjnych cenach, najwyższej jakości i na dogodnych warunkach logistycznych. Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków, okolice Krakowa

Opis stanowiska

Głównym celem stanowiska jest bieżąca obsługa kluczowych klientów firmy. Podstawowe obowiązki:
  • Nawiązywanie i utrzymywanie stałych kontaktów ze strategicznymi klientami
  • Bezpośrednia bieżąca obsługa wybranej grupy klientów (negocjacje, ustalanie szczegółowych warunków współpracy, nadzór nad właściwym przebiegiem współpracy)
  • Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów i rozwiązań
  • Wsparcie klientów przy wyborze odpowiednich rozwiązań
  • Monitorowanie potrzeb rynku i analizowanie konkurencji

Wymagania

  • Minimum trzyletnie doświadczenie handlowe w branży elektronicznych systemów zabezpieczeń mienia
  • Umiejętność, poparta doświadczeniem, prowadzenia prezentacji, negocjacji handlowych
  • Mile widziane wykształcenie techniczne z zakresu elektroniki lub pokrewne
  • Znajomość języka angielskiego
  • Wysokie zdolności interpersonalne
  • Dynamiczna osobowość
  • Gotowość do częstych wyjazdów (teren całego kraju)
  • Prawo jazdy kat.B

Oferujemy

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Umowę o pracę oraz stałe wynagrodzenie
  • Pracę w przyjaznym zespole nastawionym na wspólne realizowanie zadań
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)