Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Specjalista ds. Kadr i Płac

SPOKEY Sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
4272 dni temu

Jesteśmy wiodącym dystrybutorem artykułów sportowych na rynku hurtowym i detalicznym. Posiadamy ugruntowaną pozycję oraz wizerunek solidnego partnera wśród naszych Klientów. W stosunkowo krótkim czasie zbudowaliśmy zespół pełen dynamizmu, energii i zaangażowania.
W obecnej chwili, do naszego zespołu poszukujemy osoby chętnej i gotowej rozwijać z nami swoje zawodowe pasje. Zapraszamy do udziału w rekrutacji na stanowisko:

(umowa na zastępstwo)

Miejsce pracy: Katowice

Nr Ref.: 11/12/SKP

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia – minimum średniego, preferowane o profilu ekonomicznym.
  • Minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Znajomości zagadnień związanych z tematyką kadrową i płacową w zakresie: przepisów prawa pracy, przepisów w zakresie ubezpieczeń społecznych i podatku od osób fizycznych.
  • Praktycznej znajomości zasad naliczania wynagrodzeń i świadczeń oraz księgowania listy płac.
  • Dobrej znajomości programu Płatnik.
  • Mile widziana znajomość programu TEMA.

KLUCZOWE ZADANIA NA STANOWISKU:

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowej.
  • Naliczanie wynagrodzeń zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
  • Księgowanie wynagrodzeń i sporządzanie zgłoszeń i rozliczeń do ZUS i US.
  • Sporządzanie obowiązującej sprawozdawczości dla potrzeb: ZUS, GUS, rozliczeń podatkowych Spółki i  indywidualnych pracowników.

OFERUJEMY:

  • Pacę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, na okres ok. 6 miesięcy.
  • Pracę  wśród młodych i ambitnych ludzi, w ciekawej branży.
  • Pracę w godzinach 8-16.