Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Specjalista ds. kadr i płac

EQUITY INVESTMENTS S.A.
Katowice
praca stacjonarna
4435 dni temu

Ogłoszenie numer: 231656, z dnia 2012-08-27

Equity Investments S.A. świadczy wyspecjalizowane usługi outsourcingu i doradztwa dla przedsiębiorstw w zakresie finansów i księgowości, kadr i płac oraz controllingu. Tworzymy zespół kilkudziesięciu Ekspertów szybko i skutecznie reagujących na potrzeby Klientów. Dostarczane przez nas usługi mają indywidualny charakter i są ściśle dostosowane do oczekiwań i potrzeb Klientów, zarówno średnich jak i dużych przedsiębiorstw oraz Grup Kapitałowych.

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku należeć będzie m.in. prowadzenie dokumentacji kadro-płacowej ,sporządzanie umów o pracę  i umów cywilno-prawnych, świadectw pracy, rejestracja i wyrejestrowanie ubezpieczonych w ZUS, naliczanie  wynagrodzeń.

Wymagania

  • ugruntowana wiedza z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • min.3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z obsługą w zakresie kadr i płac
  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność
  • wysokie umiejętności interpersonalne i komunikatywność
  • umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu
  • dobra znajomość programu PŁATNIK
  • praktyczna znajomość zasad naliczania wynagrodzeń
  • znajomość zagadnień z zakresu zatrudniania i rozliczania osób niepełnosprawnych będzie dodatkowym atutem
  • znajomość programu Enova będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się Spółce
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie