Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Specjalista ds. Kadr i Płac

ABG Sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
4530 dni temu

Ogłoszenie numer: 209333, z dnia 2012-05-23

Firma ABG Sp. z o.o. z Katowic poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

  • przygotowanie listy płac, naliczanie wynagrodzeń z dowolnych rodzajów umów
  • sporządzanie zgłoszeń i deklaracji ZUS, PIT, GUS
  • kompleksowe prowadzenie dokumentacji kadrowej, ewidencja dokumentacji związanej z zawieraniem i rozwiązywaniem umów o pracę oraz zleceń i dzieł
  • nadzór nad aktami osobowymi
  • wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie kadrowo-płacowym
  • pilnowanie terminów szkoleń BHP, badań lekarskich itp.
  • tworzenie regulaminów oraz procedur kadrowo-płacowych
  • tworzenie raportów oraz zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy

Wymagania

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • minimum 5-letniego doświadczenia na samodzielnym stanowisku
  • znajomości programu Comarch Optima Kadry i Płace - warunek konieczny
  • wykształcenia wyższego
  • praktycznej znajomości zagadnień płacowych, ubezpieczeniowych, podatkowych i prawa pracy
  • znajomości programu PŁATNIK
  • dokładność, rzetelność, sumienność oraz terminowość wykonywania powierzonych zadań

Oferujemy

  • Rodzaj umowy:etat
  • Wymiar: 1/2 etatu