Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Specjalista Ds. Kadr I Płac

Work Express Sp.zo.o.
Katowice
praca stacjonarna
6785 dni temu

Ogłoszenie numer: 18173, z dnia 2006-02-20

Agencja Pośrednictwa Pracy

Miejsce pracy: Katowice

Nr Ref.: 5192/P/SKP

Opis stanowiska

- Prowadzenie spraw kadrowo - płacowych; - Zawieranie umów zleceń, umów o dzieło, umów o pracę; - Zarządzanie teczkami personalnymi, zgłoszenia do UP, wypełnianie deklaracji ZUS; - Naliczanie wynagrodzeń i ekwiwalentów; - Przygotowywanie list płac; - Sporządzanie zaświadczeń o zarobkach, świadectw pracy i PIT 8b, PIT 11; - Współpraca z działem księgowości.

Wymagania

- Doświadczenie w prowadzeniu kadr i płac; - Znajomość Kodeksu Pracy i zagadnień kadrowych; - Wykształcenie kierunkowe będzie dodatkowym atutem; - Zaangażowanie w wypełnianiu obowiązków; - Samodzielność; - Dobra organizacja czasu pracy; - Operatywność; - Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy

- Praca w młodymi i dynamicznym zespole; - System szkoleń wewnętrznych; - Motywacyjny system wynagrodzeń; - Umowa o pracę po okresie próbnym.