Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

ELAMED E. i R. CHOLEWA SPÓŁKA JAWNA
Katowice
praca stacjonarna
4843 dni temu

Wiodący Wydawca prasy branżowej poszukuje osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Katowice

Zadania:
  • prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej,
  • comiesięczne naliczenie wynagrodzeń, rozliczanie umów cywilnoprawnych,
  • sporządzanie deklaracji ZUS oraz deklaracji podatkowych,
  • przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnieniem pracowników,
  • monitorowanie terminów związanych z upływem ważności zawartych umów, badań medycyny pracy, szkoleń BHP.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • minimum 2-letnie doświadczenie w dziale kadr i płac,
  • doświadczenie w samodzielnym naliczaniu wynagrodzeń,
  • znajomość prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych,
  • znajomość programu Płatnik oraz systemu kadrowo-płacowego Symfonia.
  • duża samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole;
  • dobra znajomość MS Office;

Mile widziane:

  • umiejętność sporządzania sprawozdań GUS,
  • umiejętność obsługi aplikacji e- PFRON,
  • znajomość zasad rozliczania delegacji krajowych i zagranicznych.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).