Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Ruda Śląska
Specjalista ds. Kadr i Płac

Doradztwo Personalne Emplo
Ruda Śląska
praca stacjonarna
4925 dni temu

Nasz Klient to Firmy polsko - niemieckia, działająca w branży przemysłowej, zatrudniająca ok.50 osób. Istnieje na rynku od 10 lat, rozwija się tworząc nowe technologie, zarówno na rynek polski jak rynki zagraniczne.

W związku z tworzeniem nowego stanowiska poszukujemy kandydatów:

Miejsce pracy: Ruda Śląska
Nr Ref.: SpKiP/03/11

Cele i Zadania:

Prowadzenie pełnej obsługi kadrowej pracowników

  • Prowadzenie akt pracowniczych.
  • Sporządzanie dokumentów związanych z przebiegiem zatrudnienia (umów, aneksów, wypowiedzeń, świadectw pracy).
  • Prowadzenie i rozliczanie ewidencji czasu pracy, urlopów i zwolnień lekarskich.
  • Naliczanie wynagrodzeń.
  • Sporządzanie deklaracji do ZUS i US.
  • Przygotowywanie sprawozdań do GUS.
  • Przygotowywanie raportów, statystyk i sprawozdań kadrowych.
Niezbędne wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 3 lata,
  • Bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów z zakresu Prawa Pracy, Ubezpieczeń Społecznych i Podatku Dochodowego od osób fizycznych,
  • Znajomość programu Symfonia, Płatnik oraz pakietu MS Office,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Sumienność i odpowiedzialność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Wykształcenie wyższe,
Oferujemy:
  • ½ etatu, umowa o pracę,
  • wraz z rozowjem firmy możliwość zatrudnienia na pełny etat,
  • udział w kursach językowych,
  • pracę w dynamicznym, młodym zespole,