Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Specjalista ds. Kadr i Księgowości k/m

Personalservices24
małopolskie
praca stacjonarna
3059 dni temu

Personalservices24, firma oferująca usługi wróżnych obszarach, między innymi usługi opieki oraz pomocy w gospodarstwiedomowym dla Osób Starszych w Polsce, Niemczech i innych krajach EuropyZachodniej poszukuje obecnie:

Nr ref.: PS24/0306
Zadania:

Kontakt telefoniczny i mailowy z PracownikamiPS24

Przygotowywanie dokumentów, zaświadczeń

Zgłoszenia do ZUS, US

Wystawianie faktur

Kontrola i księgowanie dokumentów zgodnie zprzepisami prawa

Komunikacja z urzędami, przygotowywanie pismksięgowych

Sporządzanie deklaracji i informacji doodpowiednich urzędów

Obsługa audytów ZUS I US

Wymagania:

Wykształcenie wyższe kierunkowe

Min. 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

Praktyczna znajomość aktualnych przepisówksięgowych, podatkowych, zusowskich

Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MSOffice)

Komunikatywnaznajomość języka niemieckiego – warunek konieczny

Oferujemy:

Pracę w młodym i rozwijającym się Zespole

STABILNE ZATRUDNIENIE – CAŁY ETAT

PAKIET MEDYCZNY PO 3 M-C

Pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej sięfirmie