Specjalista ds. Jakości

Diety od Brokuła Torłop Sp. k.
Rumia
5 000 - 6 000 zł / mies. (w zal. od umowy)
specjalista (mid)
pełny etat
umowa zlecenie / kontrakt B2B
praca stacjonarna
8 godz. temu

Ogłoszenie numer: 9329320, z dnia 2024-10-21

Miejsce pracy: Rumia

Opis stanowiska

  • Kontrola jakości surowców/ produktów, monitorowanie parametrów jakościowych,
  • Zlecanie badań surowca i wyrobu gotowego do laboratoriów zewnętrznych,
  • Kontrolowanie higieny produkcji,
  • Prowadzenie dokumentacji zw. z systemem jakości,
  • Ocena sensoryczna wyrobów gotowych,
  • Prowadzenie dokumentacji HACCP,
  • Nadzór nad niezgodnościami i postępowaniem z produktem niezgodnym,
  • Dbanie o zapewnienie odpowiednich standardów jakości produktów,
  • Prowadzenie dokumentacji w zakresie procedur i zapisów systemowych,
  • Doskonalenie procedur bezpieczeństwa i jakości produktów.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe ( technologia żywności, towaroznawstwo biotechnologia lub pokrewne),
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w sektorze spożywczym
  • Znajomość zasad funkcjonowania systemów zarządzania jakością np. GHP, GMP, ISO 9001, HACCP,
  • Doświadczenie w obszarze zapewnienia jakości /dokumentacji,
  • Odpowiedzialność i komunikatywność,
  • Znajomość obsługi komputera (Microsoft Office),
  • Gotowość do pracy również 1 weekend w miesiącu,

Oferujemy

  • Wynagrodzenie w wysokości 5000-6000 pln netto ( w zależności od doświadczenia),
  • Pensja zawsze na czas,
  • Owocowe poniedziałki,
  • Możliwość założenia karty MultiSport,
  • Zniżki na produkty firmowe.
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

Jesteśmy firmą z tradycjami, która stawia na smak i wysoką jakość produktów. Oferujemy szeroki zakres usług, takich jak catering okolicznościowy, który zajmuje się obsługą kulinarną eventów i wydarzeń kulturalnych i wiele innych. Wszystkie posiłki przygotowujemy własnoręcznie, wkładając w to nasze serce i miłość do jedzenia. Zaopatrujemy się u najlepszych dostawców, którzy są w stanie spełnić nasze oczekiwania. W naszej kuchni próżno szukać gotowych produktów.