Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
SPECJALISTA DS. INWESTYCJI BUDOWLANYCH

Katowickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
6027 dni temu

Ogłoszenie numer: 43830, z dnia 2008-04-18

Katowickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

Pracownik będzie uczestniczył przy pracach przygotowawczych planowanych przez Spółkę przedsięwzięć budowlanych oraz będzie odpowiedzialny za: koordynację procesów budowlanych realizowanych zadań zgodnie z wymogami prawnymi i współpracę z wykonawcami, projektantami oraz inspektorami nadzoru.

Wymagania

- wykształcenie wyższe–najbardziej preferowane techniczne, - praktyka na podobnym stanowisku, - umiejętność posługiwania się edytorem tekstu WORD oraz arkuszami kalkulacyjnymi EXCEL, - znajomość następujących aktów prawnych: prawo budowlane w tym w szczególności przepisy z zakresu warunków technicznych jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie, prawo zamówień publicznych, ustawa o gospodarce nieruchomościami, ustawa o zagospodarowaniu przestrzennym.

Oferujemy

- pierwsza umowa o pracę na trzymiesięczny okres próbny; - wymiar czasu pracy: pełny etat - termin zatrudnienia: jesteśmy zainteresowani jak najszybszym podjęcie pracy