Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista / Specjalistka ds. konferencji i seminariów

    Akademia Leona Koźmińskiego   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Centrum Doradztwa i Kształcenia Menadżerów Główne obowiązki: organizacja konferencji i seminariów oraz innych wydarzeń o zasięgu krajowym i międzynarodowym, obsługa wydarzeń (w wersji on – line i/lub stacjonarnie) w dniu ich realizacji, wspieranie działań podmiotów zaangażowanych w...
Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. impresariatu

OPERA WROCŁAWSKA
Wrocław
praca stacjonarna
3949 dni temu

Ogłoszenie numer: 360790, z dnia 2013-12-26

poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Specjalista ds. impresariatu zajmuje się organizowaniem imprez artystycznych (widowisk, przedstawień, koncertów w kraju i za granicą) oraz występów gościnnych artystów w siedzibie opery a także współpracą w tym zakresie z agencjami artystycznymi w kraju i za granicą. Przygotowuje umowy, wystąpienia, spotkania poświęcone promowaniu opery i artystów. Realizuje projekty artystyczne w trybie impresaryjnym i koprodukcyjnym.

Wymagania

  • ukończone studia wyższe
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • znajomość literatury operowej i branży muzycznej
  • doświadczenie w pracy impresaryjnej instytucji artystycznej
  • zdolności organizacyjne
  • umiejętności negocjacyjne
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność

Dodatkowym atutem będzie posiadanie wykształcenia muzycznego.

Oferujemy

  • interesującą pracę na samodzielnym stanowisku związaną z możliwością wyjazdów w kraju i za granicę
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • możliwość praktycznego podnoszenia kwalifikacji zawodowych