Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Specjalista ds. Importu

Rovita S.A.
małopolskie, Niedomice koło Tarnowa
praca stacjonarna
5371 dni temu

Ogłoszenie numer: 82176, z dnia 2009-11-30

Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów art. spożywczych w Polsce. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na:

Miejsce pracy: małopolskie, Niedomice koło Tarnowa

Opis stanowiska

  • Współpraca z dostawcami zagranicznymi;
  • Monitorowanie i analiza rynków zagranicznych;
  • Wprowadzanie do oferty nowych produktów;
  • Przygotowywanie ofert handlowych;
  • Monitorowanie i kontrola stanu magazynowego pod kątem zamówień u dostawców;
  • Zapewnie ciągłości dostaw;
  • Sporządzanie raportów;
  • Prowadzenie dokumentacji importowej;
  • Współpraca z Działem Sprzedaży i Marketingu.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym ze specjalnością w handlu międzynarodowym;
  • Biegła znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie;
  • Znajomość prawa celnego i zasad obrotu wewnątrzwspólnotowego;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych;
  • Konsekwencja i dyplomacja w kontaktach zawodowych;
  • Zaangażowanie, wysoka samodzielność i odpowiedzialność za podjęte działania;
  • Prawo jazdy kat.B.

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie;
  • Możliwość zdobywania bogatego doświadczenia zawodowego.