Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Specjalista ds. importu i eksportu

Ekoland
śląskie, Tarnowskie Góry
praca stacjonarna
4807 dni temu

Dynamicznie rozwijająca się firma w Tarnowskich Górach w branży spożywczej posiadająca ugruntowaną pozycję na rynku krajowym i zagranicznym zatrudni osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Tarnowskie Góry

Zadania:
  • praca w dziale handlowym – obsługa handlu zagranicznego
  • poszukiwanie nowych kontrahentów
  • kompleksowa obsługa klienta
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • organizacja oraz uczestnictwo w targach
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie
  • praktyka na w/w stanowisku – chętnie w branży spożywczej
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • dodatkowo język francuski lub niemiecki
  • umiejętność współpracy w zespole pracowników
  • biegła obsługa komputera
  • pełna samodzielność, dyspozycyjność oraz kreatywność
Oferujemy:
  • praca w rozwijającej się firmie z możliwością awansu
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • atrakcyjna praca w młodym zespole współpracowników
  • możliwość zakwaterowania
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)