Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Będzin
Specjalista ds. handlu z Klientem zagranicznym w dziale sprzedaży

FHU MATAR Jarosław Gryla
Będzin, Będzin (siedziba firmy)
praca stacjonarna
5041 dni temu

Ogłoszenie numer: 127912, z dnia 2010-12-30

Jesteśmy producentem i właścicielem znanej na rynku polskim i zagranicznym markowej bielizny Passion Free Your Senses i Passion Touch of Luxury. Otrzymaliśmy liczne nagrody i wyróżnienia m.in. Srebrny Laur Klienta (2009, 2010), Laur Klienta – Odkrycie Roku 2010, Jakośc „Q” Roku 2009, najbardziej efektowna kolekcja na Gali „Moda & Styl”. W związku z dynamicznym rozwojem i wprowadzeniem nowej linii produktowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Będzin, Będzin (siedziba firmy)

Nr Ref.: HZ

Opis stanowiska

- aktywne pozyskiwanie nowych Klientów na rynkach zagranicznych dbając jednocześnie o wysoki poziom obsługi - sprzedaż produktów Klientom zagranicznym - budowanie marki produktu - utrzymywanie stałych kontaktów handlowych z Klientami - monitoring rynku

Wymagania

- wykształcenie średnie lub wyższe - biegłej znajomości jednego z wymienionych języków: francuski, niemiecki, rosyjski, hiszpański oraz język angielski. - umiejętność budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji z Klientem - dobrej organizacji pracy, samodzielności w wykonywaniu powierzonych działań oraz inicjatywy w działaniu - znajomość pakietu MS Office i podstaw księgowości - mile widziane doświadczenie w kontaktach z Klientem lub w dziale sprzedaży

Oferujemy

- umowę o pracę oraz atrakcyjny system wynagradzania, z zagwarantowanym stałym wynagrodzeniem podstawowym oraz systemem premiowania - pracę w młodym dynamicznym zespole - możliwości rozwoju w zakresie językowym i sprzedażowym - szkolenia