Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Specjalista ds. handlu krajowego i zagranicznego

Ekoland
śląskie
praca stacjonarna
4919 dni temu

Dynamicznie rozwijająca się firma w Tarnowskich Górach w branży spożywczej posiadająca ugruntowaną pozycję na rynku krajowym i zagranicznym zatrudni osoby na stanowisko

Zadania:
  • praca w dziale handlowym
  • poszukiwanie nowych kontrahentów
  • obsługa klienta: telefoniczna, mailowa, osobista
  • prowadzenie negocjacji handlowych
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie o kierunku handlowym
  • praktyka na w/w stanowisku – chętnie w branży spożywczej
  • biegła znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • umiejętność współpracy w zespole pracowników
  • biegła obsługa komputera
  • pełna samodzielność, dyspozycyjność i kreatywność
Oferujemy:
  • praca w rozwijającej się firmie z możliwością awansu
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • atrakcyjna praca w młodym zespole współpracowników
  • możliwość zakwaterowania