Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Specjalista ds. Handlu i Reklamy

Wydawnictwo ELAMED
Katowice
praca stacjonarna
6306 dni temu

Ogłoszenie numer: 29314, z dnia 2007-05-11

Wydawnictwo ELAMED, wydawca czasopism branżowych, poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

Na proponowanym stanowisku do Twoich zadań należeć będą: obsługa projektów reklamowych naszych zleceniodawców, udział w targach i różnych imprezach branżowych (konieczne prawo jazdy), negocjowanie projektów reklamowych w siedzibach naszych klientów oraz telefoniczna obsługa klientów, w tym także zagranicznych.

Wymagania

Jeżeli jesteś osobą dynamiczną, łatwo nawiązującą kontakty, asertywną, posiadasz wysoki poziom kultury osobistej, potrafisz samodzielnie organizować swoją pracę, a ponadto znasz język angielski lub niemiecki co najmniej w stopniu komunikatywnym – prześlij nam swoją aplikację!

Oferujemy

W zamian oferujemy pełnoetatowe zatrudnienie w interesującym zespole specjalistów. Dajemy możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji oraz oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja od sprzedaży).