Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Specjalista ds. Handlowych

Grupa HUNTERS sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
4946 dni temu

Grupa HUNTERS Sp. z o.o. jest firmą działająca na rynku od 1990 roku., wyspecjalizowaną w kompleksowej ochronie osób i mienia. Zatrudniamy ponad 1500 osób na terenie całego kraju. Już dziś masz okazje wesprzeć nasz Zespół jako:

Miejsce pracy: KATOWICE

Zadania:

Zadaniem specjalisty ds. handlowych jest:

  • pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymanie obecnych,
  • kontakty z przedstawicielami klientów w regionach zgodnie ze standardami firmy,
  • wykonywanie kosztorysów usług proponowanych przez firmę,
  • nadzorowanie realizacji projektów.

Wymagania:
  • doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. handlowych potwierdzone referencjami,
  • otwartość i umiejętność nawiązywania i podtrzymywania dobrych kontaktów,
  • samodzielność w działaniu oraz bardzo dobra organizacja pracy,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office, - silna motywacja do pracy w terenie, dyspozycyjność i zaangażowanie,
  • Prawo jazdy kat. B czynne.

Oferujemy:
  • pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • samochód służbowy,
  • telefon komórkowy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)