Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Specjalista ds. Gwarancji

Viva-Trans Sp. z o.o.
śląskie, Pyskowice k/ Gliwic
praca stacjonarna
4001 dni temu

Autoryzowany Serwis Mercedes-Benz Viva-Trans  to jedna z najnowocześniejszych autoryzowanych stacji obsługi samochodów użytkowych Mercedes-Benz
w regionie. Obiekt powstał na działce o powierzchni ponad 3 ha.

W ZWIĄZKU Z ROZWOJEM SZUKAMY OSOBY NA STANOWISKO:

Miejsce pracy: Pyskowice k/ Gliwic

Zadania:
  • rozliczanie wniosków gwarancyjnych,
  • zapewnianie optymalnego pod względem organizacyjnym i czasowym trybu rozliczeń gwarancyjnych,
  • controlling gwarancyjny,
  • administrowanie reklamacjami gwarancyjnymi.
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży samochodów ciężarowych
  • samodzielności oraz inicjatywy w działaniu
  • umiejętności nawiązywania kontaktów interpersonalnych
  • zaangażowania oraz wytrwałości w osiąganiu wyznaczonych celów
  • mile widziane wykształcenie techniczne
  • podstawowa znajomość budowy samochodów ciężarowych i dostawczych
Oferujemy:
  • motywacyjny system wynagrodzenia
  • możliwość udziału w szkoleniach i ciągłe podnoszenie kwalifikacji
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • przyjazną atmosferę