Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. obsługi klienta korporacyjnego

    PKO Bank Polski   Gdynia    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    Na co dzień w naszym zespole: zajmujesz się zgłoszeniami dotyczącymi bieżącej obsługi wszystkich produktów, z których korzystają przedsiębiorstwa, rozpatrujesz reklamacje, sporządzasz dokumenty na potrzeby klienta np. opinie bankowe, zaświadczenia, zapewniasz kompleksową obsługę...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków Bankowiec Kraków
Specjalista ds. Gwarancji Bankowych

Advisory Group TEST Human Resources
Kraków
praca stacjonarna
3178 dni temu

Dla naszego klienta, międzynarodowej korporacji, w związku z rozwojem nowego centrum szukamy obecnie osób na stanowisko:

Kraków
Nr ref.: 5338

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w zakresie obsługi i przetwarzania gwarancji bankowych po stronie banku
  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego (B2/C1) do codziennej komunikacji z osobami z różnych krajów
  • Analityczne podejście, dokładność, umiejętność obierania priorytetów
  • Znajomość pakietu office
  • Zorientowanie na klienta, komunikatywność

Obowiązki:

  • Wsparcie administracji organizacji w kwestii gwarancji bankowych
  • Rozpatrywanie roszczeń, opłat bankowych, prowizji
  • Przygotowywanie sprawozdań i raportowania do przełożonych
  • Monitorowanie jakości usług bankowych
  • Rozwój relacji z dostawcami

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Sporo wyzwań
  • Pracę w przyjaznej firmie nowoczesnych technologii
  • Pakiet benefitów
  • Pracę w jednym z najnowocześniejszych biurowców z dogodnym dojazdem (centrum)