Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
SPECJALISTA ds. ELEKTROWNI GAZOWEJ

Ener-G Polska Sp. z o.o.
śląskie, Siemianowice, Knurów, Jastrzębie Zdrój, Balin
praca stacjonarna
4956 dni temu

Firma Ener-G Polska Sp. z o.o. będąca liderem w dziedzinie dostarczania odnawialnych

i energooszczędnych technologii zatrudni

MECHANIKÓW LUB ELEKTRYKÓW

na stanowisko

Miejsce pracy: Siemianowice, Knurów, Jastrzębie Zdrój, Balin
woj. śląskie

Zadania:
  • praca przy urządzeniach prądotwórczych
  • udział w pracach serwisowych silników spalinowych gazowych oraz agregatów prądotwórczych
Wymagania:
  • praktyczna znajomość budowy silników Perkins i Caterpillar
  • uprawnienia kwalifikacyjne gr. I, II i III w zakresie eksploatacji będą dodatkowym atutem
  • brak przeciwwskazań do pracy na wolnym powietrzu i wysiłku fizycznego
  • swobodne poruszanie się w środowisku Windows
  • bardzo dobra organizacja pracy
Oferujemy:
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • umowę o pracę – okres próbny 3 miesięczny
  • pakiet opieki lekarskiej w centrum medycznym
  • dodatkowe ubezpieczenie
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)